Poprvé na bedně!

Poprvé na bedně!

O uplynulém víkendu byl ve Vysokém Mýtě odstartován motokárový hobby cup, do kterého tým nasadil podle plánu dva jezdce - Petra Fulína jr. a Miroslava Kováře.

Navzdory tomu, že oba šli do svého prvního závodu v životě, v silně nabité konkurenci se neztratili. Ve volných trénincích jim na špičku sice chyběly ještě čtyři vteřiny, v posledním závodě však ztráceli jen vteřinu na vítěze. Dravost jim nechyběla ani v soubojích, v první rozjížďce si to dokonce kluci "dávali" mezi sebou, když cíl po dvanácti kolech protnuli s rozdílem jedné desetiny v Mírův prospěch. Ve druhém závodě na přehnanou dravost doplatil Petr, a to když se připletl do kolize po startu. Protože promotér závodů rozdělil jezdce na licencované a registrované, odvezli si oba kluci domů mimo silného zážitku i pohár s věncem. V registrovaných obsadil Míra první a Petr třetí místo. "//Kluci mě velice příjemně překvapili, v závodě byli jedinými nováčky a ve třech jízdách se bez problémů tahali o umístění s jezdci, kteří karting pěstují třeba i pět let. Jejich zlepšení v závěru víkendu jen potvrzuje, že výkon jde nahoru ruku v ruce s odjetými kilometry. Takže osobně udělám vše proto, aby byli na dráze co nejvíce//" pronesl spokojený manažer týmu Petr Fulín.