Další jezdci do Vekra racing teamu

Další jezdci do Vekra racing teamu

Do sezóny 2008 nastoupí do týmu další dva jezdci. Jedná se o Petra Fulína jr. a Míru Kováře, kteří obohatí startovní pole nové motokárové třídy "Rotax junior".


Do sezóny 2008 nastoupí do týmu další dva jezdci. Jedná se o Petra Fulína jr. a Míru Kováře, kteří obohatí startovní pole nové motokárové třídy "Rotax junior". Oba si v předchozím víkendu vyzkoušeli své nové stroje na italské trati v Lonatu kam s týmem zamířili na třidenní testování. Při teplotách 6 - 8°C se na převážně mokré trati zpočátku trápili, v neděli však již předvedli několik hezkých soubojů s domácími jezdci. "//Oba kluci mě mile překvapili, za necelé tři dny se naučili pohybovat v hustě nabitém poli testujících jezdců, zvádli náročnou jízdu na mokru a na suchém povrchu dokonce drželi krok s některými jezdci. Nicméně je čeká ještě hodně testů, aby ještě před začátkem sezóny co nejvíce smazali handicap chybějících zkušeností a fakt, že letošní sezónou začínají//" zhodnotil testování manažer týmu Petr Fulín.