Partneři

Fullin Race Academy

V sezóně 2018 Vekra racing team nastupuje s licencí soutěžícího FULLIN RACE ACADEMY. Závodní akademie, kterou založil majitel Vekra racing teamu Petr Fulín jako jeden ze svých sportovních projektů, je zaměřena na individuální i skupinový coaching, výuku sportovní jízdy pro širokou veřejnost a také na výchovu talentovaných jezdců.   

www.fullinrace.cz

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace HELIOS jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost Asseco Solutions se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group. Na konci roku 2010 v Asseco Solutions pracovalo celkem 479 lidí a obrat za rok 2010 činil více než 648 mil. CZK. Asseco Solutions pomáhá firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

www.helios.eu

Motorex

Již více než 90 let největší nezávislý podnik ve Švýcarsku zušlechťuje oleje – zkoumá, vyvíjí a vyrábí inovační maziva, která již zdomácněla na světových trzích. Kompletní sortiment značky MOTOREX zahrnuje v současné době více než 1500 produktů, na jejichž vývoji se podílí přes 200 pracovníků, vysoce specializovaných techniků, chemiků a inženýrů. Měřitelná kvalita výrobků MOTOREX se odráží v certifikaci dle normy ISO 9001. Produkty MOTOREX se nepřetržitě zdokonalují. Proto si BUCHER AG LANGENTHAL vyhrazuje právo měnit kdykoliv technické údaje v tomto prospektu bez předešlého oznámení. Zákaznický servis Vám rád zodpoví prostřednictvím dovozce firmy AM-PROFI Vaše technické dotazy. MOTOREX® a veškeré použité označení produktů jsou mezinárodně chráněnými značkami. Chyby a opomenutí vyhrazeny.

www.motorexcz.com

the22fulda

Osobní webové stránky jezdce týmu Vekra Racing Team Petra Fulína.

www.the22fulda.com

Freizeit Wittke

Pemac

Pemac