Pronájem závodních trenažerů

Chcete si vyzkoušet pocit závodního jezdce nebo jen potřebujete zatraktivnit program Vaší akce? Využijte naší nabídku a najměte si naše závodní trenažery, které věrně simulují reálnou jízdu na okruhu. V nabídce máme celkem tři trenažery, které lze vzájemně propojit. Jezdci tak mohou nejen zajíždět tréninková kola, ale i společně závodit.

„Celý set závodních simulátorů vám přivezeme, nainstalujeme a během akce obsloužíme.“

Ti, co na své jízdy čekají, mají šanci pozorovat počínání kolegů nejen z kokpitu každého jezdce, ale i z venkovního pohledu, který věrně koresponduje s reálnými televizními přenosy. To se děje prostřednictvím čtrtého počítače, na který je připojena televize, kterou lze společně se stojanem umístit třeba i do jiné místnosti. Při tomto modelu mají jezdci sluchátka a reálný zvuk pro diváky přenáší tato separátní televize.

Na výběr jsou celkem tři herní platformy, u kterých lze nastavovat obtížnost a to nejen „kvalitou“ virtuálních soupeřů, ale i ovládáním. Například ti nejmenší si tak jízdu mohou zjednodušit automatickým řazením nebo nesčetně širokou škálou pomocníků a asistentů. Náš tým na přání zorganizuje i vozy ve Vašich barvách nebo i firemní brand na vybrané trati.


PROFESSIONAL


OPTIMAL


STOJAN S TV


Trenažercena/den obsluha  dopravaTV s live přenosem 
PROFESSIONAL  15 000 Kč v ceně 15 Kč/km 3 000 Kč
OPTIMAL 11 500 Kč v ceně 15 Kč/km 3 000 Kč
OPTIMAL+OPTIMAL 20 000 Kč v ceně 15 Kč/km v ceně
OPTIMAL+OPTIMAL+PROFESSIONAL 30 000 Kč v ceně 15 Kč/km v ceně

Doprava je účtována z Kralovic (plzeňský kraj)
Pronájem na dva dny = 5 % sleva + zajištění noclehu pro obsluhu
Pronájem na tři dny = 10 % sleva + zajištění noclehu pro obsluhu
Pronájem na více než na tři dny = dohoda

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...